Denyk oficiálně zůstává v Misfits! Kdo doplní českého kapitána na botlane?
League of Legends Článek Denyk oficiálně zůstává v Misfits! Kdo doplní českého kapitána na botlane?

Denyk oficiálně zůstává v Misfits! Kdo doplní českého kapitána na botlane?

njc

10. 12. 2020 15:00

Petr „denyk“ Haramach přestoupil v prosinci 2019 do Misfits a poprvé tak nakouknul do LEC. Po slušných výkonech v jarním splitu přišel překvapivý bench, kdy českého supporta nahradil Mads „Doss“ Schwartz. Narozdíl od něj však zůstává Denyk v sestavě Misfits pro rok 2021.

Summer Split LEC 2020 začal pro Misfits slibně, v jednu chvíli se tým pohyboval na čtvrté příčce. Pak však přišla série čtyř proher, propad na osmé místo a Denyk byl povolán do akce. Bohužel, ani zlepšená forma nepomohla MSF k postupu do play off, ke kterému chyběla jediná výhra.

Bylo jasné, že přijdou změny. Z týmu odešli top laner Danny „Dan Dan“ Le Comte, mid laner Fabian „Febiven“ Diepstraten a již zmiňovaný support Mads „Doss“ Schwartz.

Tým neopustil od vícečlenného rosteru, ba naopak, ještě byl o jednoho hráče rozšířen. Na Top přichází hned dvojnásobná posila, konkrétně jde o Tobiasze „Agresivoo“ Cibu a Shin „HiRit“ Tea-mina. 21letý Polák strávil poslední rok v Misfits Premier, Korejec přichází z 1907 Fenerbahçe.

Pozice junglera zůstává nezměněná, na mid lane se představí Vincent „Vetheo“ Berrié, který sbíral v roce 2020 zkušenosti po boku Bory „YellOwStaR“ Kima v celku LDLC.

K bot lane Kobbe + denyk se připojí velezkušený Oskar „Vander“ Bogdan, který po neúspěšných Worlds odešel z Rogue a v dalším roce bude oblékat barvy Misfits Gaming.

Sestava Misfits Gaming na rok 2021:

Tobiasz „Agresivoo“  Ciba
Shin „HiRit“  Tae-min
Iván „Razork“ Martín Díaz
Vincent „Vetheo“ Berrié
Kasper „Kobbe“ Kobberup
Petr „denyk“  Haramach
Oskar „Vander“ Bogdan

Související články