FIFA 21 Článek Dánský kolaps! 15letý Vejrgang skončil v poslední víkendovce v Elite 2!

Dánský kolaps! 15letý Vejrgang skončil v poslední víkendovce v Elite 2!

njc

15. 3. 2021 11:30

Je to již měsíc, co přišel Anders Vejrgang o svou neuvěřitelnou neporazitelnou sérii ve víkendové lize FIFA 21. Dánský hráč rozjel útok na další rekord slibně, jenže v posledních FUT Champs u jeho jména svítí pouhých 26 vítězství!

Co se stalo? Z 630 zápasů víkendové ligy FIFA 21 prohrál Anders Vejrgang pouze jedinkrát. 21 víkendových lig se Dán pohyboval na úplném vrcholu světového žebříčku. Nyní ale přišel obrovský propad. 

Mladý rekordman opustil vody Top 200 a Elite 1. S 26 výhrami se 15letý talent umístil v Elite 2. Umístění to samo o sobě není vůbec špatné, jenže pro takového hráče jde o naprosto nepochopitelný zkrat.

Anders Vejrgang si připsal pouze 26 výher • Foto futwiz.com

Měsíční ranking skandinávské hvězdy je neuvěřitelné. V předchozích pěti měsících FIFA 21 se vždy dostal mezi čtyřku nejlepších borců světa, v březnu se aktuálně nachází až na 217. místě.

Během posledních FUT Champs se s Vejrgangem utkal také sparťan Mario „Marioooso“ Gumbrešt, který na Dána nakonec nestačil. „Dostal jsem tři rychlý góly a a už jsem byl rozhozenej,“ komentuje Marioooso zápas. „Dokázal jsem si vytvořit dobrý šance, třikrát mi ale vystihl s brankářem směr,“ mrzí Maria po prohře 1:6.

Související články