FIFA 21 Článek Český fotbalový klenot youtuberem. Podívejte se na krátkou kariéru Adama Hložka před webkamerou

Český fotbalový klenot youtuberem. Podívejte se na krátkou kariéru Adama Hložka před webkamerou

David Randuška

25. 4. 2022 11:52

Devatenáctiletá hvězda fotbalové Sparty Adam Hložek patří už v tak mladém věku k osobnostem české ligy i reprezentačního áčka. S jeho jménem se navíc skloňuje odchod z Letné do zahraničních prestižních soutěží. Jeho kariéra je stále na začátku. Hložek má před sebou velkou fotbalovou budoucnost. A co po ní? Třeba by se mohl stát youtuberem nebo bychom ho mohli oslovit jako castera do Sazkaeleague!

Talentovaný fotbalový žáček před devíti lety zkoušel i štěstí v internetovém prostoru. Dnes devatenáctiletá hvězda Fortuna ligy natočila několik vlogů na youtube. Ta na kanálu "Adam Hložek" visí dodnes. 

A jak to rodákovi z Ivančic u Brna šlo? Podívejte se a posuďte sami. "Ahoj, já vás zdravím, tady Adam 111020, vítám u svého osmého vlogu a budeme se bavit o tom, jak budeme natáčet videa," zve tehdy desetiletý youtuber. Řeč v jeho výstupu je například o slavném herním titulu, který byl tehdy aktuální, GTA San Andreas.

Za redakci Sazkaeleague.cz putuje k Adamovi rozhodně palec nahoru a po fotbalové kariéře bychom se rozhodně nebránili křídelníkovi pražské Sparty nabídnout angažmá v jednom z našich titulů. 

Hložek má ale zřejmě o budoucnosti jasno. "Nevím, jestli jsem chtěl udělat kariéru youtubera. Došlo k tomu tak, že mi kamarád ukázal, jak točit videa a já se do toho pobláznil. Přišlo mi to hrozně jednoduché. Nejradši bych to smazal a zapomněl na to, ale co už," řekl tehdy klubovému webu Sparty.

Adam Hložek ve FIFA 22

Ve fotbalové hře FIFA 22, jejíž turnaje pravidelně pořádáme, má Adam Hložek hodnocení 77. Vyniká v síle (hodnocení 84), kontrole míče i akceleraci (79). Oproti podzimu 2021 se navíc dokázal zlepšit o tři celkové body.

Potenciál má aktuálně 87, my věříme, že jej v reálném fotbale dokáže naplnit. Zájem je mimo jiné i v německé Bundeslize i anglické Premier League.

Adam Hložek a jeho herní karty ve FIFA 22 • Foto EA Sports

Související články