eLEAGUE FIFA 21 Článek

Česká liga ve FIFA 22? Poslední informace negativní, jednání stále probíhají

njc
13. 7. 2021 14:00 Sdílej:

Deset let trvá čekání českých fanoušků na tuzemskou ligu v oblíbeném fotbalovém simulátoru FIFA. V posledních ročnících se kromě trojice Slavia, Sparta a Viktoria Plzeň žádný jiný český tým neukázal. To se podle posledních informací nezmění.

Rádi bychom vlétli do kariérního módu s jedním z českých klubů, prali se o postup do evropských pohárů a postupně se vypracovali do evropské špičky. Také karty dalších borců z 1. české fotbalové ligy by se hodily do FUT. 1. FC Slovácko, FK Teplice nebo Bohemians 1905. I takové týmy nechyběly ve FIFA 11.

Ano, i díky nové možnosti založit svůj vlastní klub bude možné hrát s jedním z místních celků. Jenže název bude to jediné, co bude mít váš klub s tím opravdovým společné. Alespoň takové informace zní z LFA.

„Podle posledních informací česká liga ve hře FIFA 22 nebude, jednání stále probíhají,“ říká ředitel komunikace a PR Ligové fotbalové asociace Štěpán Hanuš. Právě LFA řeší licenci 1. české fotbalové ligy.

Pokud tak jednání nedosáhnou úspěšného konce, ve FIFA 22 se opět ukážou pouze Sparta Praha, Slavia Praha a Viktoria Plzeň.