Bývalý hráč Fnatic věděl o svém odchodu z týmu už před mistrovstvím světa
League of Legends Článek Bývalý hráč Fnatic věděl o svém odchodu z týmu už před mistrovstvím světa

Bývalý hráč Fnatic věděl o svém odchodu z týmu už před mistrovstvím světa

Kateřina Sauerstromová

26. 3. 2021 14:30

Tim „Nemesis“ Lipovšek sdělil fanouškům opravdu zajímavou skutečnost. O tom že Fnatic opustí věděl už před 2020 World Championship.

Po tom co Fnatic podlehl ve čtvrtfinále týmu Top Esports byl Nemesis nahrazen Yasin “Nisqy” Dinçerem. V té době ale nikdo netušil, že se o této změně vědělo už před turnajem. Slovinský hráč se rozpovídal o okolnostech na svém streamu. Dle jeho slov věděl o odchodu z Fnaticu dlouho před tím, než se jakákoliv informace dostala k fanouškům.

Sledující jeho Twitch streamu se hráče zeptal, zda si byl absolutně jistý tím, že tým opustí, nebo stále věřil v další šanci. Nemesis nekompromisně odpověděl že si byl svým odchodem stoprocentně jistý už před prvním zápasem na Worlds, protože tato informace unikla z vedení Fnaticu.

Fanoušci se k této informaci dostali až nyní, což v nich vyvolává spekulace, zda nebyl výkon slovinského hráče negativně ovlivněn. Někteří nešli k soudům daleko a okamžitě Nemesise obvinili z několika herních chyb, kterých se podle nich vědomě dopustil. 

 

Klíčovou informací na jeho streamu bylo ale ještě něco jiného. Nemesis vyvrátil, že by jeho plánovaný odchod jakkoliv ovlivnil jeho hru, zároveň ale řekl, že byl ovlivněn něčím jiným. Bohužel nechtěl sdělit bližší podrobnosti, pouze doplnil, že informace která se k němu dostala by spoustu světových hráčů psychicky zlomila. O čem přesně slovinský midař mluvil se velice pravděpodobně nikdy nedozvíme.

Aktuálně je Nemesis streamerem v korejském týmu Gen.G.

Související články