Byly prosby hráčů FIFA vyslyšeny? Nejvíce pozměněná FIFA historie, zní ze zákulisí
FIFA 21 Článek Byly prosby hráčů FIFA vyslyšeny? Nejvíce pozměněná FIFA historie, zní ze zákulisí

Byly prosby hráčů FIFA vyslyšeny? Nejvíce pozměněná FIFA historie, zní ze zákulisí

njc

14. 7. 2021 13:30

V posledních letech není o nejhranějším módu ve fotbalovém simulátoru FIFA pochyb. Ultimate Team vládne, nespokojenost hráčů však roste. Především víkendová liga je pro většinu dlouhým a frustrujícím zážitkem, který není vždy adekvátně odměněn. Podle posledních informací ale EA Sports systém FUT Champs, Division Rivals a Squad Battles změní.

Zřejmě nejvýraznější změnou, o které se diskutuje, je snížení porce zápasu ve víkendové lize ze třiceti na dvacet zápasů. Oproti FIFA 17 by tak hráči potřebovali odehrát jen polovinu mačů. Vítaná změna pro gamery, pro které množství zápasů bylo příliš náročné, elitní hráči tolik nesouhlasí.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Česká liga ve FIFA 22? Poslední informace negativní, jednání stále probíhají

Kvalifikovat do WL se již fotbaloví nadšenci nebudou díky určitému počtu bodů či dobrému umístění v předchozím týdnu. Nový systém nabídne podle všeho tři série po pěti zápasech. Playeři budou mít tři šance na tři výhry z pěti mačů. Pokud uspějí, účast ve WL se jim nevyhne.

Co se týče FUT Champs odměn, i v tomto ohledu EA Sports připravují novinku. Lepší umístění ve víkendovce by mělo konečně znamenat lepší karty. Gold 3 už tak nebude často výhodnější než Elite.

Denisfut na Twitteru dále přináší informace o pozměněném systému Division Rivals a Squad Battles.

 

Související články