Bwipo otevřeně: Byl jsem rozhodnutý, že odjedu. Zůstal jsem jen díky přítelkyni
League of Legends Článek Bwipo otevřeně: Byl jsem rozhodnutý, že odjedu. Zůstal jsem jen díky přítelkyni

Bwipo otevřeně: Byl jsem rozhodnutý, že odjedu. Zůstal jsem jen díky přítelkyni

njc

18. 10. 2021 10:20

Pro Fnatic to byl extrémně těžký turnaj. Den před začátkem Worlds se hráči dozvěděli o odjezdu Eliase „Upset“ Lippa. Hvězdné ADC patřilo bezpochyby mezi pilíře týmu během celého roku. Výhledy na dobrý výsledek byly tytam. A s nimi i dobrá nálada v táboře Fnatic. V jednu chvíli to dokonce vypadalo, že jungler Gabriël „Bwipo“ Rau tým opustí.

Na začátku týdne byli hráči Fnatic zdrceni, jen těžko hledat jediný úsměv na jejich tvářích. „Nedokázal jsem se za pouhých 16 hodin smířit s tím, že to, pro co jsem celé měsíce pracoval, je pryč,“ píše belgický jungler ve službách Fnatic o náladě na začátku Worlds 2021.

Podle svých slov měl dokonce Bwipo jasno o tom, že také svůj celek opustí a vrátí se ke své přítelkyni. Ta jej však přesvědčila, aby zůstal u svých kolegů a bojoval. I přes fakt, že vztah Gabriëla Raua není v dobrém stavu. „Před měsícem jsem ji ranil. Ona mě však dál podporuje. Chtěl jsem za ní. Ona mě přesvědčila, abych vydržel,“ vysvětluje Belgičan.

Bwipo zároveň vysvětluje drama, které vyvřelo z jeho chování na Twitteru. „Byl jsem frustrovaný a unfollownul jsem managment Fnatic. Nepřišlo žádné varování. Nelíbilo se mi, jak byla celá situace řešena,“ komentuje 22letý jungler Upsetův odjezd.

V neděli, v den, kdy se rozhodovalo o postupu a nepostupu do play off, nastoupili na Summoner's Rift naprosto jiní Fnatic. Borci v černo-oranžové byli plní pozitivity, úsměvů a jejich energie se promítla i na předvedeném výkonu.

Bohužel, po výhře nad favorizovanými RNG přišla na scénu luxusní Chovyho Le Blanc. Ta pohřbila jakoukoli šanci na postup Fnatic. Fanoušci byli i tak šťastní, že zase viděli své oblíbence dobře naladěné a bojovné. „Jen díky ní jsem dokázal dát náš tým zpět dohromady,“ děkuje Bwipo své přítelkyni.