Bohemians v top 16, poslední čtyři místa k mání. Další turnaj v sobotu
FIFA 21 Článek Bohemians v top 16, poslední čtyři místa k mání. Další turnaj v sobotu

Bohemians v top 16, poslední čtyři místa k mání. Další turnaj v sobotu

njc

4. 11. 2021 14:00

Druhá otevřená kvalifikace CZC.cz iSport Ligy je minulostí. Více než šest desítek hráčů FIFA 22 se utkalo o dvě místa v top 16 jednoho z každoročních vrcholů turnajového kolotoče oblíbeného fotbálku od EA Sports. Svého zástupce budou v uzavřené kvalifikaci mít po středečních bojích Bohemians esports i AS Trenčín esports.

Reklama
Reklama

Další dva fleky v uzavřené kvalifikaci CZC.cz iSport Ligy jsou obsazené. Stejně jako na první otevřenou kvalifikaci, tak i na druhou se přihlásilo 66 účastníků, kteří se rvali o dvě postupová místa.

O velká jména nebylo nouze. Nechyběli Mario „Marioooso“ Gumbrešt, Matěj „Miki“ Mikan či Timotej „Cristy“ Starinský. Jenže ani jeden ze zmíněných borců se do finálového duelu neprobojoval.

REGISTRUJ SE DO 3. OTEVŘENÉ KVALIFIKACE

Horní část pavouka ovládl Dominik „Revy“ Révai. Tomu se favorizovaná jména vyhnula, v rozhodujícím špílu o postup pak rozdrtil svého soka poměrem 9:1 a šel do finále.

V něm si poradil nejtěšnějším možným rozdílem s Tomášem „Doli2000“ Doležalem, hráčem nosící barvy AS Trenčín esports. Ten během své cesty do finále překonal hned několik těžkých překážek, na soupeře z Bohemky však nestačil.

V closed kvalifikaci CZC.cz iSport Ligy zbývají poslední čtyři místa, o dvě z nich můžete bojovat již v sobotu 6. listopadu.

 

Reklama
Reklama