30-0! Hvězda Liverpoolu na prvním místě světového žebříčku FIFA 21!
FIFA 21 Článek 30-0! Hvězda Liverpoolu na prvním místě světového žebříčku FIFA 21!

30-0! Hvězda Liverpoolu na prvním místě světového žebříčku FIFA 21!

njc

6. 2. 2021 17:40

30-0. Perfektní skóre ve víkendové lize. Velký cíl hráčů fotbalového simulátoru FIFA. Pokud projdete celými FUT Champs bez jediné prohry, patříte mezi naprostou elitu. Jde o výsledek, který se každý týden podaří maximálně 150 hráčům na světě. Nyní se jedním z nich stal Diogo Jota, křídelník Liverpoolu, který se navíc vyšplhal na první místo světového žebříčku.

Pro obyčejné smrtelníky nedosažitelné, pro profíky velký úspěch. Odehrát třicet zápasů ve víkendové lize FIFA 21 bez jediné prohry je opravdový kumšt. Udržet si na takovou porci mačů koncentraci a výkonnost na nejvyšším levelu umí jen ti nejlepší. A dokázat to jakožto profesionální fotbalista reprezentující jeden z nejúspěšnějších klubů světa? Klobouk dolů.

Diogo Jota, momentálně zraněný 24 letý Portugalec hájící barvy Reds, léčí poraněné koleno po svém. Během prvního dne tzv. „víkendovky“ odehrál celou porci třiceti špílů, ze všech vyšel jako vítěz.

„Řekl jsem si, že dokud neprohraju, tak to nevypnu,“ vtipkoval Portugalec na Instagramu, kde se chlubil svým úspěchem. A nejen, že se mu podařilo ovládnout všech třicet zápasů, Diogo Jota se dokonce na chvíli dostal na úplný vrchol světového žebříčku WL ve FIFA 21! Pověsí snad kopačky na hřebík a začne drtit konkurenci ve fotbalovém simulátoru?

Související články