286 hráčů za speciálního Ronalda? Šílenost, nechápou fanoušci
FIFA 21 Článek 286 hráčů za speciálního Ronalda? Šílenost, nechápou fanoušci

286 hráčů za speciálního Ronalda? Šílenost, nechápou fanoušci

njc

8. 10. 2021 13:20

Portugalský útočník Cristiano Ronaldo byl zvolen nejlepším hráčem anglické Premier League za měsíc září. Jako tradičně se stal také součástí fotbalové hry FIFA, uživatelé jej mohou získat v rámci nejnovějšího SBC. Ronaldova karta je parádní, o tom žádná. Ale 26 sestav v říjnu? To je obří přešlap.

Koncept SBC (Squad Building Challenges) je jednoduchý. Hráči sestaví tým podle požadavků EA Sports a výměnou dostanou speciálního hráče či jeden z balíčků. Pro lepší odměny je třeba sestavit celků víc. Například za Ronalda, brazislkou fotbalovou legendu, chtěli vývojáři na konci FIFA 21 složení 27 sestav.

I s ohledem na to, že R9 patří mezi nejlepší karty ve FIFA a šlo o konec hry, kdy se to vysoce hodnocenými kartami jen hemžilo, 27 týmů bylo opravdu hodně. Už tehdy fanoušci kritizovali EA Sports za náračnost zmíněného SBC. To ještě netušili, co přijde za necelé dva měsíce, týden po oficiálním vydání FIFA 22.

Možná trochu kontroverzně byl Cristiano Ronaldo zvolen nejlepším hráčem Premier League za měsíc září. Zásluhy teď ale nechme stranou a zaměřme se na to, jak mohou hráči získat jeho speciální kartu ve fotbalové pařbě od EA Sports.

K sestavení 26 týmů, které se odevzdávají výměnou za Cristiana Ronalda, je třeba 286 hráčů. A nejsou to nějaké levné karty, které každému leží v klubu. Ve výzvách nechybí čtyři sestavy s celkovým hodnocením 89 a čtyři s hodnocením 88.

SBC POTM Cristiana Ronalda je jen pro opravdové fanoušky portugalské legendy. Časově ani cenově se nevyplatí.